VI. Évindító Nemzetközi Szenior Összetett Sprint Úszóverseny és
Országos Bajnokság az 1500 méteres gyorsúszásban

Szentes, 2021.10.16. szombat

200m férfi hátúszás

II. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Nyúl Gábor1987Bácsvíz-KVSC2:35.40
 Részidők 50m = 35.97 / 100m = 1:15.40 / 150m = 1:56.46 
 
2.Horváth Roland1991Szentesi Delfin ESC2:56.17
 Részidők 50m = 39.61 / 100m = 1:23.10 / 150m = 2:11.01 
 

III. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Cserés Miklós1985Nyíregyházi Sportcentrum SE2:29.63
 Részidők 50m = 35.56 / 100m = 1:13.19 / 150m = 1:51.59 
 

IV. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Dr. Szendrey Balázs1980Szentesi Delfin ESC2:50.98
 Részidők 50m = 40.76 / 100m = 1:23.47 / 150m = 2:07.88 
 
2.Dr Tari Béla1979Békéscsabai Senior3:20.16
 Részidők 50m = 43.89 / 100m = 1:32.94 / 150m = 2:27.11 
 
3.Király Balázs1977Pécsi Vörös Meteor Sportkör3:26.35
 Részidők 50m = 47.21 / 100m = 1:42.11 / 150m = 2:37.71 
 

V. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Bohos Tamás1975Budapesti Delfinek Szenior 2:59.52
 Részidők 50m = 42.98 / 100m = 1:29.28 / 150m = 2:16.63 
 
2.Bódi Szabolcs1975Nyíregyházi Sportcentrum SE3:03.86
 Részidők 50m = 42.78 / 100m = 1:30.85 / 150m = 2:18.72 
 
3.Oblat Zsolt1972Hullám 913:30.61
 Részidők 50m = 46.48 / 100m = 1:40.63 / 150m = 2:36.39 
 
4.Urbán Tamás 1975Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza3:52.90
 Részidők 50m = 56.84 / 100m = 1:55.59 / 150m = 2:54.60 
 

VI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Varga Miklós1968Kaposvári Aréna Senior Úszóklub 3:15.67
 Részidők 50m = 45.99 / 100m = 1:34.73 / 150m = 2:26.41 
 
2.Csomai Zsolt1970Békéscsabai Senior5:01.95
 Részidők 50m = 1:06.06 / 100m = 2:23.78 / 150m = 3:43.35 
 

VII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Kovács Attila1965Szentesi Delfin ESC3:02.07
 Részidők 50m = 42.03 / 100m = 1:28.72 / 150m = 2:17.79 
 
2.Csirmaz Sándor1966Békéscsabai Senior3:10.01
 Részidők 50m = 44.73 / 100m = 1:33.21 / 150m = 2:22.43 
 

VIII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Hajdú László1961Bácsvíz-KVSC2:51.29
 Részidők 50m = 41.20 / 100m = 1:24.17 / 150m = 2:08.11 
 
2.Tóth Béla1961Debreceni Szenior Úszó Klub4:00.12
 Részidők 50m = 00.00 / 100m = 00.00 / 150m = 00.00 
 

IX. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Heverdle István1952Egri Senior Úszó-Klub3:24.64
 Részidők 50m = 48.62 / 100m = 1:40.21 / 150m = 2:34.12 
 
2.Simon Géza1952Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza4:18.36
 Részidők 50m = 1:03.98 / 100m = 2:10.98 / 150m = 3:13.46 
 

X. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Lucz Imre1951Szentesi Delfin ESC5:08.49
 Részidők 50m = 1:13.73 / 100m = 2:33.88 / 150m = 3:54.06 
 

XI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Sümeghy dr László1945Budapesti Delfinek Szenior 4:41.10
 Részidők 50m = 1:08.73 / 100m = 2:21.85 / 150m = 3:33.87 
 
2.Ónodi László 1946Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza4:57.68
 Részidők 50m = 1:10.66 / 100m = 2:28.09 / 150m = 3:45.50 
 

Vissza